Изложба у оквиру пројекта „Подршка у заштити и хуманитарна помоћ људима у покрету“

У уторак, 14. марта, на Педагошком факултету у Сомбору, представљена је изложба Екуменске хуманитарне организације. На изложби су приказани резултати рада који су  настали у склопу уметничких радионица од јула 2022. године кроз сликање, цртање, прављење маски и сличних активности. Изложба је била намењена студентима нашег факултета, а у сврху сензибилизације и упознавања са основним појмовима миграција. Изложбу је отворила Милица Миловић Киноли испред Екуменске хуманитарне организације и проф. др Михаел Антоловић испред Педагошког факултета у Сомбору, а модератори изложбе били су Ивана Инђин и Ана Илић Панковић. Овај догађај је део пројекта „Подршка у заштити и хуманитарна помоћ људима у покрету“ који финансира фондација ХЕКС/ЕПЕР из Швајцарске.