Основне академске студије

Мастер студије

Докторске студије

Екскурзија у Будимпешти и Сентандреји

У среду, 29. маја, наши студенти и запослени посетили су Будимпешту и Сентандреју. Обишли су Трг хероја, посећени су Зоолошки и ботанички врт, Музеј илузија, Рибарски бастион и Парламент. Посета је била веома динамична и обухватила је велики број значајних културних и историјских локација у Будимпешти. Студенти и запослени су имали прилику да уживају у разноврсним активностима и прошире своје знање и искуство у неформалном окружењу. Потом је организована посета Музеју Српске православне Епархије будимске у прелепом месту Сентандреји. Ова посета је била посебно значајна јер је омогућила студентима и запосленима да се упознају са културним и верским наслеђем српске заједнице у Мађарској. Целокупно искуство било је веома позитивно и допринело је зближавању учесника, као и њиховом културном и професионалном развоју.