Промоција зборника „Шта могу (да промене) друштвене науке у 21. веку“

Дана 24. марта 2024. године је  на Педагошком факултету у Сомбору одржана промоција зборника „Шта могу (да промене) друштвене науке у 21. веку“. Уредници овог зборника су проф. др Михаел Антоловић и проф. др Слободан Саџаков.

Присутни су имали прилику да се упознају са актуелним темама које обликују друштвене науке у 21. веку, те да учествују у занимљивим дискусијама које су пратиле промоцију зборника.

Промоција је још један допринос Педагошког факултета у Сомбору и његових гостију о актуелним питањима образовања и изазовима са  којима се оно суочава.

На промоцији су такође учествовали истакнути професори из области друштвених наука, међу којима су проф. др Лино Вељак, проф. др Иван Јерковић, проф. др Саша Радојчић, проф. др Жељко Вучковић, проф. др Михаел Антоловић и проф. др Слободан Саџаков. Осим њих, промоцији је присуствовао и проф. др Предраг Чичовачки који је дао кратак осврт на стање академске заједнице у Америци.

20240424 203039