Позив за учешће у студентском такмичењу за најбољи видео BUILDING BRIDGES - VIDEO COMPETITION

У оквиру алијансе европских универзитета „EUGLOH“ отворен је позив за учешће у студентском такмичењу за најбољи видео.

Студенти имају задатак да креирају видео у којем треба да покажу како су вештине које су до сада научили у оквиру својих студија на универзитету допринели некој позитивној промени. Питање које учесници конкурса треба да имају у фокусу приликом креирања рада је: „What is the most important skill you have learned so far at university and how have you used it to make a positive impact?”

Такмичење организује Универзитет у Лунду, Шведска, који је један од партнера у „EUGLOH“ алијанси. Дозвољене су само индивидуалне пријаве. Троје изабраних финалиста биће позвани да присуствују Годишњем самиту алијансе у Лунду (13-14. јун 2023) како би представили свој рад.

Рок за пријаву је 23. април 2023. године.

На конкурсу могу учествовати и студенти Универзитета у Новом Саду, с обзиром да је УНС такође члан алијансе ЕУГЛОХ.

Детаљније информације: https://www.eugloh.eu/events/building-bridges-video-competition