СЛУЖБА ЗА ПРАВНЕ И ОПШТЕ ПОСЛОВЕ

СЛУЖБА ЗА НАСТАВУ И СТУДЕНТСКА ПИТАЊА
Тел. 025/412 030 лок. 114

РУКОВОДИОЦИ СТУДИЈСКИХ ПРОГРАМА

Руководиоци студијских програма помажу продекану за наставу у пословима организације и реализације студијског програма, одржавају контакте са студентима, предлажу евентуалне измене студијских програма, обављају послове који произилазе из општих и појединачних аката Факултета и Универзитета у Новом Саду, као и друге послове по налогу декана и продекана за наставу.

Руководилац студијског програма Дипломирани васпитач

Руководилац студијског програма Дипломирани учитељ

Руководилац студијског програма Дипломирани Дизајнер медија у образовању

Руководилац студијског програма Дипломирани библиотекар информатичар